Sphinx - en to et translation catalogue (384 entries)

en: Cannot find source directory (%s)
et: Lähtekataloogi (%s) pole võimalik leida

en: Output directory (%s) is not a directory
et: Väljundkataloog (%s) ei ole kataloog

en: Source directory and destination directory cannot be identical
et: Lähtekataloog ja sihtkataloog ei tohi olla identsed

en: Running Sphinx v%s
et: Sphinx v%s käitamine

en: This project needs at least Sphinx v%s and therefore cannot be built with this version.
et: See projekt vajab vähemalt Sphinxi v%s ja seetõttu pole projekti võimalik käesoleva versiooniga ehitada.

en: making output directory
et: väljundkataloogi loomine

en: loading translations [%s]...
et: tõlgete laadimine [%s]...

en: done
et: valmis

en: loading pickled environment
et: serialiseeritud keskkonna laadimine

en: failed: %s
et: tõrge: %s

en: No builder selected, using default: html
et: Ehitajat pole valitud, kasutatakse vaikimisi ehitajat: html

en: succeeded
et: oli edukas

en: finished with problems
et: lõppes probleemidega

en: build %s, %s warning.
et: ehitamine %s, %s hoiatus.

en: build %s.
et: ehitamine %s.

en: the %s extension is not safe for parallel reading
et: laiendus %s pole rööbiti lugemiseks turvaline

en: the %s extension is not safe for parallel writing
et: laiendus %s pole rööbiti kirjutamiseks turvaline

en: config directory doesn't contain a conf.py file (%s)
et: seadistuste kataloog (%s) ei sisalda faili conf.py

en: invalid number %r for config value %r, ignoring
et: vigane arv %r seadistuse väärtusele %r, eiratakse

en: Config value %r already present
et: Seadistuste väärtus %r on juba olemas

en: There is a syntax error in your configuration file: %s
et: Sinu seadistusfailis on süntaksi viga: %s

en: The configuration file (or one of the modules it imports) called sys.exit()
et: Seadistusfail (või mõni selle poolt imporditud moodulitest) kutsus välja sys.exit()

en: Section %s
et: Sektsioon %s

en: Fig. %s
et: Joonis %s

en: Table %s
et: Tabel %s

en: Listing %s
et: Nimekiri %s

en: primary_domain %r not found, ignored.
et: primary_domain %r ei leitud, eiratakse.

en: Event %r already present
et: Sündmus %r on juba olemas

en: Unknown event name: %s
et: Tundmatu sündmuse nimi: %s

en: The %s extension is required by needs_extensions settings, but it is not loaded.
et: needs_extensions sätted nõuavad laiendust %s, kuid see pole laaditud.

en: This project needs the extension %s at least in version %s and therefore cannot be built with the loaded version (%s).
et: See projekt vajab laiendust %s vähemalt versiooniga %s ja seetõttu pole projekti võimalik laaditud versiooniga (%s) ehitada.

en: Builder class %s has no "name" attribute
et: Ehitaja klassil %s puudub atribuut "name"

en: Builder %r already exists (in module %s)
et: Ehitaja %r on juba olemas (moodulis %s)

en: Builder name %s not registered
et: Ehitajat nimega %s pole registreeritud

en: domain %s already registered
et: domeen %s on juba registreeritud

en: domain %s not yet registered
et: domeen %s pole veel registreeritud

en: source_parser for %r is already registered
et: source_parser on %r jaoks juba registreeritud

en: Source parser for %s not registered
et: Lähtekoodi analüsaatorit pole %s jaoks registreeritud

en: Original exception:
et: Algne erind:

en: Could not import extension %s
et: Laiendust %s pole võimalik importida

en: extension %r has no setup() function; is it really a Sphinx extension module?
et: erindil %r puudub funktsioon setup(); kas see on päriselt Sphinxi laiendusmoodul?

en: Python Enhancement Proposals; PEP %s
et: Pythoni täiustusettepanekud; PEP %s

en: file %r on theme path is not a valid zipfile or contains no theme
et: fail %r teemarajal pole korrektni zip-fail või ei sisalda see teemat

en: Interrupted!
et: Katkestatud!

en: Recursion error:
et: Rekursiooni viga:

en: Please also report this if it was a user error, so that a better error message can be provided next time.
et: Kui see oli kasutaja viga, siis anna palun sellest teada, et tulevikus oleks võimalik parem veateade väljastada.

en: building [mo]:
et: ehitamine [mo]:

en: writing output...
et: väljundi kirjutamine...

en: targets for %d po files that are specified
et: %d määratud po-faili sihtfailid

en: targets for %d po files that are out of date
et: %d po-faili sihtfailid on aegunud

en: all source files
et: kõik lähtefailid

en: targets for %d source files that are out of date
et: %d lähtefaili sihtfailid on aegunud

en: building [%s]:
et: ehitamine [%s]:

en: looking for now-outdated files...
et: praeguseks aegunud failide otsimine...

en: %d found
et: leitud %d

en: none found
et: ei leitud

en: checking consistency
et: kooskõla kontrollimine

en: no targets are out of date.
et: aegunud sihtfaile pole

en: updating environment:
et: keskkonna uuendamine:

en: %s added, %s changed, %s removed
et: lisatud %s, muudetud %s, eemaldatud %s

en: reading sources...
et: lähtefailide lugemine...

en: preparing documents
et: dokumentide ettevalmistamine

en: copying images...
et: kujutiste kopeerimine...

en: cannot copy image file %r: %s
et: kujutise faili %r pole võimalik kopeerida: %s

en: cannot write image file %r: %s
et: kujutise faili %r pole võimalik kirjutada: %s

en: writing %s file...
et: faili %s kirjutamine...

en: The overview file is in %(outdir)s.
et: Ülevaatefail asub kataloogis %(outdir)s.

en: no changes in version %s.
et: versioonis %s pole muutusi.

en: writing summary file...
et: kokkuvõttefaili kirjutamine...

en: Builtins
et: Sisseehitatud

en: Module level
et: Mooduli tase

en: copying source files...
et: lähtefailide kopeerimine...

en: invalid css_file: %r, ignored
et: vigane css_file: %r, eiratakse

en: The message catalogs are in %(outdir)s.
et: Sõnumikataloogid asuvad kataloogis %(outdir)s.

en: targets for %d template files
et: %d mallifaili sihtfailid

en: reading templates...
et: mallide lugemine...

en: writing message catalogs...
et: sõnumikataloogide kirjutamine...

en: Look for any errors in the above output or in %(outdir)s/output.txt
et: Otsi vigu ülalolevast väljundist või failist %(outdir)s/output.txt

en: The manual pages are in %(outdir)s.
et: Juhendi lehed asuvad kataloogis %(outdir)s.

en: no "man_pages" config value found; no manual pages will be written
et: seadistusparameetrit "man_pages" ei leitud, juhendi lehti ei kirjutata

en: "man_pages" config value references unknown document %s
et: seadistusparameeter "man_pages" viitab tundmatule dokumendile %s

en: The HTML page is in %(outdir)s.
et: HTML-leht asub kataloogis %(outdir)s.

en: writing additional files
et: täiendavate failide kirjutamine

en: The Texinfo files are in %(outdir)s.
et: Texinfo failid asuvad kataloogis %(outdir)s.

en: no "texinfo_documents" config value found; no documents will be written
et: seadistusparameetrit "texinfo_documents" ei leitud, dokumente ei kirjutata

en: "texinfo_documents" config value references unknown document %s
et: seadistusparameeter "texinfo_documents" viitab tundmatule dokumendile %s

en: resolving references...
et: viidete lahendamine...

en:  (in
et:  (pealkirjas

en: copying Texinfo support files
et: Texinfo tugifailide kopeerimine

en: error writing file Makefile: %s
et: viga faili Makefile kirjutamisel: %s

en: The text files are in %(outdir)s.
et: Tekstifailid asuvad kataloogis %(outdir)s.

en: error writing file %s: %s
et: viga faili %s kirjutamisel: %s

en: The XML files are in %(outdir)s.
et: XML-failid asuvad kataloogis %(outdir)s.

en: The pseudo-XML files are in %(outdir)s.
et: PseudoXML-failid asuvad kataloogis %(outdir)s.

en: The HTML pages are in %(outdir)s.
et: HTML-lehed asuvad kataloogis %(outdir)s.

en: Failed to read build info file: %r
et: Viga ehitamise infofaili lugemisel: %r

en: %b %d, %Y
et: %d. %b %Y

en: General Index
et: Üldindeks

en: index
et: indeks

en: next
et: järgmine

en: previous
et: eelmine

en: generating indices
et: indeksite genereerimine

en: writing additional pages
et: täiendavate lehtede kirjutamine

en: copying downloadable files...
et: allalaaditavate failide kopeerimine...

en: cannot copy static file %r
et: staatilist faili %r pole võimalik kopeerida

en: copying extra files
et: lisafailide kopeerimine

en: cannot copy extra file %r
et: lisafaili %r pole võimalik kopeerida

en: Failed to write build info file: %r
et: Viga ehitamise infofaili kirjutamisel: %r

en: a Unicode error occurred when rendering the page %s. Please make sure all config values that contain non-ASCII content are Unicode strings.
et: lehe %s renderdamisel tekkis Unicode viga. Palun veendu, et kõik mitte-ASCII sisuga seadistusparameetrid on kirjeldatud Unicode stringidena.

en: dumping search index in %s
et: otsinguindeksi tõmmise kirjutamine keelele %s

en: invalid js_file: %r, ignored
et: vigane js_file: %r, eiratakse

en: html_extra_path entry %r does not exist
et: html_extra_path kirjet %r pole olemas

en: html_extra_path entry %r is placed inside outdir
et: html_extra_path kirje %r asub väljaspool väljundkataloogi

en: logo file %r does not exist
et: logofaili %r pole olemas

en: favicon file %r does not exist
et: favicon faili %r pole olemas

en: %s %s documentation
et: %s %s dokumentatsioon

en: The LaTeX files are in %(outdir)s.
et: LaTeX-failid asuvad kataloogis %(outdir)s.

en: 
    Run 'make' in that directory to run these through (pdf)latex
    (use `make latexpdf' here to do that automatically).
et: 
    Nende jooksutamiseks läbi (pdf)latex programmi käivita selles kataloogis
    'make' (selle automaatseks tegemiseks kasuta `make latexpdf').

en: no "latex_documents" config value found; no documents will be written
et: seadistusparameetrit "latex_documents" ei leitud, dokumente ei kirjutata

en: "latex_documents" config value references unknown document %s
et: seadistusparameeter "latex_documents" viitab tundmatule dokumendile %s

en: Index
et: Indeks

en: Release
et: Redaktsioon

en: copying TeX support files
et: TeX-i tugifailide kopeerimine

en: copying TeX support files...
et: TeX-i tugifailide kopeerimine...

en: copying additional files
et: lisafailide kopeerimine

en: A bug report can be filed in the tracker at <https://github.com/sphinx-doc/sphinx/issues>. Thanks!
et: Vearaportit on võimalik esitada träkkeris aadressil <https://github.com/sphinx-doc/sphinx/issues>. Aitäh!

en: path to documentation source files
et: dokumentatsiooni lähtefailide rada

en: path to output directory
et: väljundkataloogi rada

en: general options
et: üldsuvandid

en: write all files (default: only write new and changed files)
et: kõikide failide kirjutamine (vaikimisi kirjutatakse ainult uued ja muutunud failid)

en: don't use a saved environment, always read all files
et: salvestatud keskkonda ei kasutata, alati loetakse kõik failid

en: override a setting in configuration file
et: seadistusfailis määratud väärtuse asendamine

en: pass a value into HTML templates
et: väärtuse edastamine HTML-mallidesse

en: console output options
et: konsooliväljundi suvandid

en: write warnings (and errors) to given file
et: hoiatuste (ja vigade) kirjutamine määratud faili

en: turn warnings into errors
et: hoiatuste muutmine vigadeks

en: show full traceback on exception
et: erindi korral täieliku tagasijälituse näitamine

en: run Pdb on exception
et: erindi korral Pdb käivitamine

en: cannot combine -a option and filenames
et: suvandit -a ja failinimesid pole võimalik kombineerida

en: cannot open warning file %r: %s
et: hoiatuste faili %r pole võimalik avada: %s

en: -D option argument must be in the form name=value
et: -D suvandi argument peab olema vormingus nimi=väärtus

en: -A option argument must be in the form name=value
et: -A suvandi argument peab olema vormingus nimi=väärtus

en: automatically insert docstrings from modules
et: moodulite dokumentatsioonistringide automaatne lisamine

en: automatically test code snippets in doctest blocks
et: dokumentatsioonistringides olevate koodijuppide automaattestimine

en: link between Sphinx documentation of different projects
et: eri projektide Sphinx-dokumentatsiooni omavaheline viitamine

en: write "todo" entries that can be shown or hidden on build
et: "teha" sissekannete kirjutamine, mida võib ehitamisega peita või näidata

en: checks for documentation coverage
et: dokumentatsiooni katvuse kontrollid

en: include math, rendered as PNG or SVG images
et: matemaatika kaasamine, mis renderdatakse PNG- või SVG-kujutisteks

en: include math, rendered in the browser by MathJax
et: matemaatika kaasamine, mis renderdatakse veebisirvikus MathJax-i abil

en: conditional inclusion of content based on config values
et: sisu tingimuslik kaasamine seadistusparameetrite alusel

en: include links to the source code of documented Python objects
et: dokumenteeritud Python-objektide lähtekoodile viitamise kaasamine

en: create .nojekyll file to publish the document on GitHub pages
et: .nojekyll faili loomine dokumentide avaldamiseks GitHub-i lehtedel

en: Please enter some text.
et: Palun sisesta mingi tekst.

en: Please enter either 'y' or 'n'.
et: Palun sisesta kas 'y' või 'n'.

en: Welcome to the Sphinx %s quickstart utility.
et: Tere tulemast kasutama Sphinx %s lendstardi utiliiti.

en: Please enter values for the following settings (just press Enter to
    accept a default value, if one is given in brackets).
et: Palun sisesta väärtused järgnevate sätete jaoks (kandiliste sulgude vahel
    võib olla vaikeväärtus, millega nõustumiseks vajuta lihtsalt Enter).

en: Selected root path: %s
et: Valitud juurkataloog: %s

en: Error: an existing conf.py has been found in the selected root path.
et: Viga: valitud juurkataloogist leiti olemasolev conf.py.

en: sphinx-quickstart will not overwrite existing Sphinx projects.
et: sphinx-quickstart ei kirjuta olemasolevaid Sphinx-projekte üle.

en: Please enter a new root path (or just Enter to exit)
et: Palun sisesta uus juurkataloog (või vajuta Enter lõpetamiseks)

en: You have two options for placing the build directory for Sphinx output.
    Either, you use a directory "_build" within the root path, or you separate
    "source" and "build" directories within the root path.
et: Sphinx'i väljundi ehitamise kataloogi asetamiseks on kaks valikut.
    Võid kasutada kataloogi "_build" juurkataloogis või eraldiseisvaid 
    "source" ja "build" katalooge juurkataloogis.

en: Separate source and build directories (y/n)
et: Lähtekoodi ja ehitamise kataloogide eraldamine (y/n)

en: Name prefix for templates and static dir
et: Mallide ja staatilise kataloogi nime eesliide

en: Project name
et: Projekti nimi

en: Author name(s)
et: Autorite nimed

en: Project version
et: Projekti versioon

en: Project release
et: Projekti väljalase

en: Project language
et: Projekti keel

en: Source file suffix
et: Lähtefaili järelliide

en: Name of your master document (without suffix)
et: Sinu põhidokumendi nimi (ilma järelliiteta)

en: Error: the master file %s has already been found in the selected root path.
et: Viga: valitud juurkataloogist leiti peafail %s.

en: sphinx-quickstart will not overwrite the existing file.
et: sphinx-quickstart ei kirjuta olemasolevat faili üle.

en: Please enter a new file name, or rename the existing file and press Enter
et: Palun sisesta uus failinimi või nimeta olemasolev fail ümber ja vajuta Enter

en: Note: imgmath and mathjax cannot be enabled at the same time. imgmath has been deselected.
et: Märkus: imgmath ja mathjax ei saa korraga lubatud olla. imgmath eemaldati valikust.

en: Create Makefile? (y/n)
et: Kas luua Makefile? (y/n)

en: Create Windows command file? (y/n)
et: Kas luua Windowsi käsufail? (y/n)

en: Creating file %s.
et: Faili %s loomine.

en: File %s already exists, skipping.
et: Fail %s on juba olemas ja jäetakse vahele.

en: Finished: An initial directory structure has been created.
et: Lõpetamine: Algne kataloogistruktuur on loodud.

en: You should now populate your master file %s and create other documentation
    source files.
et: Sa peaks nüüd asustama oma peafaili %s ja looma ülejäänud dokumentatsiooni
    lähtefailid.

en: Use the Makefile to build the docs, like so:
       make builder
et: Dokumentide ehitamiseks kasuta Makefile, näiteks:
       make ehitaja

en: Use the sphinx-build command to build the docs, like so:
       sphinx-build -b builder %s %s
et: Dokumentide ehitamiseks kasuta käsku sphinx-build, näiteks:
       sphinx-build -b builder %s %s

en: where "builder" is one of the supported builders, e.g. html, latex or linkcheck.
et: kus "ehitaja" on üks toetatud ehitajatest, nt. html, latex või linkcheck.

en: 
    Generate required files for a Sphinx project.
    
    sphinx-quickstart is an interactive tool that asks some questions about your
    project and then generates a complete documentation directory and sample
    Makefile to be used with sphinx-build.
et: 
    Sphinx-projekti jaoks vajalike failide genereerimine.
    
    sphinx-quickstart on interaktiivne tööriist, mis küsib mõned küsimused Sinu
    projekti kohta ja seepeale genereerib täieliku dokumentatsioonikataloogi ning
    näidis-Makefile kasutamiseks koos sphinx-buildiga.

en: quiet mode
et: vaikne režiim

en: Structure options
et: Struktuuri suvandid

en: if specified, separate source and build dirs
et: kasutamise korral eraldatakse lähtefailide ja ehitamise kataloogid

en: Project basic options
et: Projekti põhisuvandid

en: project name
et: projekti nimi

en: author names
et: autorite nimed

en: version of project
et: projekti versioon

en: release of project
et: projekti väljalase

en: document language
et: dokumendi keel

en: source file suffix
et: lähtefaili järelliide

en: master document name
et: põhidokumendi nimi

en: Extension options
et: Laienduste suvandid

en: enable %s extension
et: laienduse %s lubamine

en: enable arbitrary extensions
et: suvaliste laienduste määramine

en: Makefile and Batchfile creation
et: Makefile ja Batchfile loomine

en: create makefile
et: makefile loomine

en: do not create makefile
et: makefile loomata jätmine

en: create batchfile
et: batchfile loomine

en: do not create batchfile
et: batchfile loomata jätmine

en: Project templating
et: Projekti loomine mallist

en: template directory for template files
et: mallifailide kataloog

en: define a template variable
et: malli muutuja kirjeldamine

en: Invalid template variable: %s
et: Vigane mallimuutuja: %s

en: Invalid caption: %s
et: Vigane selgitustekst: %s

en: Cannot use both "%s" and "%s" options
et: Suvandeid "%s" ja "%s" pole võimalik korraga kasutada

en: Section author:
et: Sektsiooni autor:

en: Module author:
et: Mooduli autor:

en: Code author:
et: Koodi autor:

en: Author:
et: Autor:

en: Changed in version %s
et: Muudetud versioonis %s

en: Deprecated since version %s
et: Iganenud alates versioonist %s

en: %s() (built-in function)
et: %s() (sisseehitatud funktsioon)

en: %s() (%s method)
et: %s() (%s meetod)

en: %s() (class)
et: %s() (klass)

en: %s (global variable or constant)
et: %s (globaalmuutuja või konstant)

en: %s (%s attribute)
et: %s (%s atribuut)

en: Arguments
et: Argumendid

en: Returns
et: Tagastab

en: Return type
et: Tagastustüüp

en: %s (module)
et: %s (moodul)

en: function
et: funktsioon

en: method
et: meetod

en: class
et: klass

en: data
et: andmed

en: attribute
et: atribuut

en: module
et: moodul

en: duplicate label of equation %s, other instance in %s
et: võrrandil %s on topeltsilt, teine instants on %s

en: Invalid math_eqref_format: %r
et: Vigane math_eqref_format: %r

en: %s (directive)
et: %s (direktiiv)

en: %s (role)
et: %s (roll)

en: directive
et: direktiiv

en: role
et: roll

en: Parameters
et: Parameetrid

en: member
et: liige

en: variable
et: muutuja

en: macro
et: makro

en: enumerator
et: loend

en: type
et: tüüp

en: function parameter
et: funktsiooni parameeter

en: Template Parameters
et: Malli parameetrid

en: %s() (in module %s)
et: %s() (moodulis %s)

en: %s (in module %s)
et: %s (moodulis %s)

en: %s (built-in variable)
et: %s (sisseehitatud muutuja)

en: %s (built-in class)
et: %s (sisseehitatud klass)

en: %s (class in %s)
et: %s (klass moodulis %s)

en: %s() (%s class method)
et: %s() (klassi %s meetod)

en: %s() (%s static method)
et: %s() (%s staatiline meetod)

en: Python Module Index
et: Pythoni moodulite indeks

en: modules
et: moodulid

en: Deprecated
et: Iganenud

en: exception
et: erind

en: class method
et: klassi meetod

en: static method
et: staatiline meetod

en:  (deprecated)
et:  (iganenud)

en: Variables
et: Muutujad

en: environment variable; %s
et: keskkonnamuutuja; %s

en: %s command line option
et: %s käsureasuvand

en: command line option
et: käsureasuvand

en: glossary term
et: sõnastiku termin

en: grammar token
et: grammatika märk

en: reference label
et: viite silt

en: environment variable
et: keskkonnamuutuja

en: program option
et: programmi suvand

en: document
et: dokument

en: Module Index
et: Mooduli indeks

en: Search Page
et: Otsinguleht

en: invalid numfig_format: %s (%r)
et: vigane numfig_format: %s (%r)

en: invalid numfig_format: %s
et: vigane numfig_format: %s

en: This environment is incompatible with the selected builder, please choose another doctree directory.
et: See keskkond pole valitud ehitajaga ühilduv, palun vali mõni teine dokumendipuu kataloog.

en: document isn't included in any toctree
et: dokument pole ühegi sisukorrapuu osa

en: see %s
et: vaata %s

en: see also %s
et: vaata ka %s

en: Symbols
et: Sümbolid

en: image file not readable: %s
et: kujutise fail pole loetav: %s

en: image file %s not readable: %s
et: kujutise fail %s pole loetav: %s

en: extension options
et: laienduse suvandid

en: %s is not a directory.
et: %s pole kataloog.

en: Testing of coverage in the sources finished, look at the results in %(outdir)spython.txt.
et: Lähtefailide katvustestimine on lõppenud, vaata tulemusi failist %(outdir)spython.txt.

en: invalid TestCode type
et: vigane TestCode tüüp

en: Testing of doctests in the sources finished, look at the results in %(outdir)s/output.txt.
et: Lähtefailide doctest-testimine on lõppenud, vaata tulemusi failist %(outdir)s/output.txt.

en: ignoring invalid doctest code: %r
et: vigase doctest koodi eiramine: %r

en: Graphviz directive cannot have both content and a filename argument
et: Graphviz direktiivil ei tohi samaaegselt olla argumendid content ja filename

en: External Graphviz file %r not found or reading it failed
et: Välist Graphviz-faili %r ei leitud või esines tõrge selle lugemisel

en: Ignoring "graphviz" directive without content.
et: Ilma sisuta "graphviz" direktiivi eiramine.

en: dot command %r cannot be run (needed for graphviz output), check the graphviz_dot setting
et: dot käsku %r pole võimalik käivitada (vajalik graphvizi väljundi jaoks), kontrolli graphviz_dot sätteid

en: graphviz_output_format must be one of 'png', 'svg', but is %r
et: graphviz_output_format peab olema kas 'png' või 'svg', kuid mitte %r

en: [graph: %s]
et: [joonis: %s]

en: [graph]
et: [joonis]

en: convert command %r cannot be run, check the image_converter setting
et: teisendamise käsku %r pole võimalik käivitada, kontrolli image_converter sätteid

en: [source]
et: [lähtekood]

en: Todo
et: Teha

en: TODO entry found: %s
et: Leitud TEHA kirje: %s

en: <<original entry>>
et: <<algne kirje>>

en: (The <<original entry>> is located in %s, line %d.)
et: (<<algne kirje>> asub failis %s, real %d.)

en: original entry
et: algne kirje

en: [docs]
et: [dokumentatsioon]

en: Module code
et: Mooduli kood

en: <h1>Source code for %s</h1>
et: <h1>%s lähtekood</h1>

en: Overview: module code
et: Ülevaade: mooduli kood

en: <h1>All modules for which code is available</h1>
et: <h1>Kõik lähtekoodiga moodulid</h1>

en: Bases: %s
et: Põlvnemine: %s

en: failed to import object %s
et: tõrge objekti %s importimisel

en: [autosummary] generating autosummary for: %s
et: [autosummary] automaatkokkuvõtte genereerimine failile: %s

en: [autosummary] writing to %s
et: [autosummary] kirjutamine kataloogi %s

en: source files to generate rST files for
et: lähtefailid, mille kohta rST-faile genereerida

en: directory to place all output in
et: väljundfailide kataloog

en: default suffix for files (default: %(default)s)
et: failide vaikimisi järelliide (vaikimisi: %(default)s)

en: custom template directory (default: %(default)s)
et: kohandatud mallide kataloog (vaikimisi: %(default)s)

en: document imported members (default: %(default)s)
et: imporditud liikmete dokumenteerimine (vaikimisi: %(default)s)

en: (in %s v%s)
et: (projektis %s v%s)

en: Keyword Arguments
et: Võtmesõnadega argumendid

en: Example
et: Näide

en: Examples
et: Näited

en: Notes
et: Märkused

en: Attention
et: Tähelepanu

en: Caution
et: Ettevaatust

en: Danger
et: Oht

en: Error
et: Viga

en: Hint
et: Vihje

en: Important
et: Tähtis

en: Note
et: Märkus

en: See also
et: Vaata ka

en: Tip
et: Nõuanne

en: Warning
et: Hoiatus

en: continued from previous page
et: jätk eelmisele leheküljele

en: continues on next page
et: jätkub järgmisel leheküljel

en: page
et: lehekülg

en: Table of Contents
et: Sisukorratabel

en: Search
et: Otsing

en: Go
et: Otsi

en: Show Source
et: Näita lähtekoodi

en: Overview
et: Ülevaade

en: Welcome! This is
et: Tervitused! See on

en: the documentation for
et: dokumentatsioon projektile

en: last updated
et: viimati uuendatud

en: Indices and tables:
et: Indeksid ja tabelid:

en: Complete Table of Contents
et: Täielik sisukorratabel

en: lists all sections and subsections
et: toob välja kõik sektsioonid ja alamsektsioonid

en: search this documentation
et: otsi sellest dokumentatsioonist

en: Global Module Index
et: Globaalne moodulite indeks

en: quick access to all modules
et: kiire ligipääs kõigile moodulitele

en: all functions, classes, terms
et: kõik funktsioonid, klassid ja terminid

en: Full index on one page
et: Täisindeks ühel lehel

en: Index pages by letter
et: Indeksi leheküljed algustähe kaupa

en: can be huge
et: võib olla väga suur

en: Navigation
et: Navigatsioon

en: Search within %(docstitle)s
et: Otsi %(docstitle)s piires

en: About these documents
et: Info selle dokumentatsiooni kohta

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: Last updated on %(last_updated)s.
et: Viimati uuendatud %(last_updated)s.

en: Search %(docstitle)s
et: Otsi %(docstitle)s

en: Previous topic
et: Eelmine teema

en: previous chapter
et: eelmine jaotis

en: Next topic
et: Järgmine teema

en: next chapter
et: järgmine jaotis

en: Please activate JavaScript to enable the search
        functionality.
et: Otsingu võimaldamiseks tuleb aktiveerida JavaScript.

en: search
et: otsi

en: Quick search
et: Kiirotsing

en: This Page
et: Käesolev leht

en: Changes in Version %(version)s &#8212; %(docstitle)s
et: Muutused versioonis %(version)s &#8212; %(docstitle)s

en: %(filename)s &#8212; %(docstitle)s
et: %(filename)s &8212; %(docstitle)s

en: Automatically generated list of changes in version %(version)s
et: Automaatselt genereeritud nimekiri versiooni %(version)s muutustest

en: Library changes
et: Teegi muutused

en: C API changes
et: C API muutused

en: Other changes
et: Ülejäänud muutused

en: Search Results
et: Otsingu tulemused

en: Your search did not match any documents. Please make sure that all words are spelled correctly and that you've selected enough categories.
et: Sinu otsingule ei vastanud ükski dokument. Palun veendu, et kõik sisestatud sõnad on õigesti kirjutatud ja sa oled valinud piisavalt kategooriaid.

en: Searching
et: Otsimine

en: Preparing search...
et: Otsingu ettevalmistamine...

en: Hide Search Matches
et: Varja otsingu tulemused

en: Collapse sidebar
et: Varja külgriba

en: Expand sidebar
et: Näita külgriba

en: Contents
et: Sisukord

en: Unknown image format: %s...
et: Tundmatu pildivorming: %s...

en: reading error: %s, %s
et: viga lugemisel: %s, %s

en: writing error: %s, %s
et: viga kirjutamisel: %s, %s

en: too large :maxdepth:, ignored.
et: :maxdepth: on liiga suur ja seda eiratakse.

en: Footnotes
et: Joonealused märkused

en: [image: %s]
et: [pilt: %s]

en: [image]
et: [pilt]
